KuCoin Referans Kodu: QBSQEWN3

KuCoin'e QBSQEWN3 referans kodu ile üye olarak hesabınıza en yüksek komisyon indirimi tanımlayın!

Hong hong merkezli kurulan Kucoin günümüzde en fazla işlem yapılan 7. kripto para borsası konumundadır. Gelişme mobil uygulaması, kripto para çeşitliliğinin fazla olması, ekstra güvenlik önlemlerine sahip oluşu Kucoin’i Türkiye’de popüler hale getirmiştir.

KuCoin Referans Kodu Nedir?

Kripto para yatırımcıları varlıklarını bölerek bir kısmını kısa vadede yüksek getiri elde edebilecek coinlere yatırım yapmayı planlamaktadır. Değerlenmesi muhtemel yeni projelere yer vermesi, ön satışlara katılım gibi avantajlara sahip olması sebebiyle ülkemizde de KuCoin en fazla kullanılan borsalardan biri haline gelmiştir.

Borsaya kayıt olurken sitemizde yer alan kucoin referans kodu ile kayıt olmanız durumunda spot ve vadeli işlemlerde yapacağınız alım ve satımlarda %20 daha az komisyon ödemenize imkan tanımaktadır.

KuCoin Referans Kodu Öğrenme

KuCoin referans kodunu öğrenme işlemini hangi cihazdan yapacağınız önemli.

Bilgisayar üzerinden referans kodunu öğrenmek için

 • kucoin.com’a giriş yaparak e-posta ve şifrenizi girin.
 • Kullanıcı adı üzerine tıklayarak “referans” butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan sayfada referans kodu ve referans linki ayrı ayrı yazmaktadır.

Mobil uygulama üzerinden referans kodunu öğrenmek için

 • KuCoin mobil uygulamasına giriş yapın.
 • Uygulama giriş sayfasında sol üstte bulunan profilinize tıklayın.
 • Karşınıza çıkan sayfada “referral program” yazan alana tıklayın.
 • Uygulama sayfasının en altında referans linki ile referans kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Arkadaşınız mobil uygulama üzerinden kayıt olacaksa referans kodunu paylaşın. Mobil veya masaüstü tarayıcı üzerinden kayıt olurken referans linkini paylaşmanız yeterlidir.

KuCoin referans kodu: QBSQEWN3

KuCoin Referans Kodu İle Nasıl Para Kazanabilirim?

KuCoin’de referans kodunu arkadaşlarınızla paylaşarak arkadaşlarınızın yaptığı işlemlerden toplamda %40’a varan komisyon geliri elde edebilirsiniz. Kucoin’de referans kodunu paylaşan yatırımcılar yalnızca kod aracılığıyla üye olanlardan değil, referans kodunuzla üye olanların davet ettiği yeni üyelerden de kazanç elde etmektedir. İlk davet edilen kişiden %20, bu kişinin davet ettiği kullanıcı üzerinden %12 ve sonraki davetten %8 komisyon payı elde edilmektedir. Bu durumu kısa bir örnekle açıklayalım;

Referans kodu oluşturdunuz ve Kerem isminde arkadaşınızı üye yaptınız.

 • Kerem %20 komisyon indirimi kazanır. Siz de Kerem’in yaptığı işlemlerden %20 komisyon payı elde edersiniz.
 • Kerem de kendi referans kodunu oluşturup Alparslan ile paylaşırsa siz Alparslan’ın yaptığı işlemlerden %12 komisyon payı elde edersiniz.
 • Alparslan da kendi referans kodunu oluşturup Mehmet ile paylaşırsa siz Mehmet’in yaptığı işlemlerden %8 komisyon payı elde edersiniz.

İçerik hazırlanırken https://medium.com/@kucoinborsasi/kucoin-20-referans-kodu-qbstny81-97b2906e50ee buradan esinlenilmiştir.

KuCoin Referans Kodunu Nerelerde Paylaşabilirim?

Referans kodları ile aylık binlerce dolar para kazanmanız içten bile değil. Tek yapmanız gereken sabırla içerik üretmektir. Kucoin referans kodu başlıklı oluşturduğunuz içerikleri;

 • Web sitenizle birlikte wordpress.com, steem.it, site123.me, joomla, yoo.rs, medium, blogspot gibi ücretsiz bloglarda arama motorlarında en çok sorulan soruları alt başlık olarak kullanıp paylaşabilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz içeriklerin linklerini mutlaka Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr, Linkedin gibi sosyal medya hesapları oluşturarak paylaşın.
 • SEO çalışması yaparken yazı, görsel ve video çalışması yapmalısınız. Yukarıdaki seo çalışmaları yazı odaklıdır.
 • Görsel odaklı çalışma için Pinterest’i kullanabilirsiniz. 600×600, 600×900 ve 600×1260 boyutlarında üzerinde Kucoin referans kodunuzun bulunduğu görsel hazırlayarak paylaşım yapın.
 • Video odaklı çalışma için Kucoin üyeliği ve referans kodu ile ilgili sesli bir anlatım hazırlayarak Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi sitelere yükleyin.

Bunları bir anda yapmak yerine zamana yayın. Uzun vadede mutlaka etkisini görürsünüz. Eğer yabancı dil biliyorsanız mutlaka yabancı dilde içerik üretin. İngilizce üretilen içeriklerde daha fazla kullanıcının referans kodunuzla üye olmasını sağlayabilirsiniz.

YouTube video

KuCoin Referans Kodu İle Üyeliğin Avantajları Nelerdir?

KuCoin, kullanıcılarına yapacakları işlemlerde en düşük işlem ücreti ile birlikte çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Üye olduktan sonra mutlaka yatırımınızın belli bir kısmı ile KuCoin’in kendi token’ı olan KuCoin Shares Token (KCS) almanızı tavsiye ediyoruz. Kucoin referans kodu avantajları maddeler halinde detaylandıralım.

 1. Düşük komisyon oranına sahip borsa oluşu. (Seviyenize göre %0.1 ila %0.015 arası)
 2. Referans sisteminde üçlü kazanç modeli oluşturması. Referans kodunuz ile üye olan kişilerin referans kodları ile üye olan kişilerden de toplamda %40’a varan komisyon payı elde edebilirsiniz.
 3. KuCoin, komisyonlardan elde ettiği gelirin %50’sini cüzdanında kendi token’ı olan KCS’yi bulunduran kullanıcılarına paylaştırmaktadır. Ne kadar çok KCS’niz varsa o kadar çok pay alırsınız.
 4. Spotlight bölümünden kripto para ön satışlara katılarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Ön satışlara katılabilmek için kimlik doğrulama yaptıktan sonra cüzdanınızda 100 adet KCS bulundurmanız gerekmektedir.

Kucoin Token Kaç Dolar?

kucoin-shares
kucoin-shares

KuCoin (KCS)

Price
$ 10.36

KuCoin Komisyon Oranları Nedir?

Binance, Paribu, BTCTürk, Coinbase, MEXC gibi tüm borsalarda yapacağınız her işlemde sizden belli bir komisyon alınmaktadır. KuCoin, üyelerine diğer borsalara oranlar en az komisyon imkanı sunmakadır.

KuCoin komisyon oranları, üyelik seviyenize göre değişmektedir. Üyelik seviyeleri de son 30 günde yaptığınız işlem hacmine göre belirlenmektedir. Üyelik seviyeleri farklı parametrelere göre belirlenmekte. Örneğin son 30 günlük işlem hacmi, cüzdanınızda bulunan KuCoin Shares Token (KSC) sayısı level seviyenizi belirlemektedir.

KuCoin’e yeni üye olduysanız ve aylık 50 BTC’den daha az işlem hacmi yaratmanız veya spot cüzdanınızda 1.000’den az KuCoin Shares Token bulundurmanız durumunda seviyeniz “Level 0” olarak belirlenir. Komisyon oranları tablosuna buradan bakabilirsiniz.

KuCoin’e üye olan kullanıcılar “Seviye 0″‘ olarak başladığı için komisyon oranı %0.1’dir. Örneğin 10.000$’lık işlem yaparsanız sizden 10$ komisyon kesilir. Kucoin’e r31ZFS6 referans kodu ile üye olmanız durumunda ise %20 komisyon indirimi yapılır.

KuCoin komisyon oranları tablosu karışık gelebilir. Level 0-12 arası farklı işlem ücretleri belirlense de yeni üyeyseniz level 0 olarak başlarsınız. Bir üst levele çıkmak için de cüzdanınızda 1.000 Kucoin Token tutmanız gerekmekte.

 • Yeni üyeliklerde komisyon oranı binde 1’dir.
 • KuCoin’e para yatırırken komisyon ücreti ödenmez.

Binance referans kodu başlıklı makalemiz ilginizi çekebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu