Gate.io %30 En Yüksek Referans Kodu

gate.io'ya %30 referans kodu ile üye ol, daha az komisyon öde!

Gate.io kripto para borsasına 8317096 kodu ile üye olarak en yüksek komisyon indirimi sağlayan %30 referans koduna sahip olun. Böylece yapacağınız her al-sat işlemlerinde daha az komisyon ödeyin. Bu yazımızda dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan gate.io borsasında en yüksek referans kodu ile üye olmanızın size ne gibi avantajlar sağlayacağını anlatmaya çalıştık.

Gate.io Referans Kodu Nedir?

Gate.io referans kodu, Gate.io kripto para borsasında spot ve vadeli işlemlerde yapacağınız her alım satım işlemlerinde komisyon indirimi sağlamaktadır.

Gate.io’ya mobil uygulama üzerinden üye olurken Yönlendirme ID’si (İsteğe bağlı)” yazan alana 8317096 kodunu girerek hesabınıza %30 komisyon indirimini tanımlayabilirsiniz.

Bilgisayar veya mobil tarayıcıdan üye olurken direkt https://www.gate.io/signup/8317096 bu bağlantıyı kullanarak üye olabilirsiniz. Linke tıklayarak üye olduğunuzda otomatik olarak gate.io en yüksek referans kodu tanımlanmış olacaktır.

Gate.io Referans Kodu Oranları Nedir?

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Gate.io’da üyeler %0, %10, %20 ve %30 komisyon indirimi paylaşabilmektedir. Kripto Maymunu olarak sizlere en yüksek komisyon indirimi sağlayan kodu paylaşmaktayız.

Gate.io %30 en yüksek referans kodu

Gate.io Referans Kodu Öğrenme

Gate.io’ya üye olduktan sonra “Market > Yönlendirmelerim > Referans Linki” yolunu izleyerek kendinize referans kodu oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ödül dağılımı alanında arkadaşlarınızla en fazla %30 komisyon indirimi seçimini yapabilirsiniz. Ödül dağılımını şu şekilde oluşturabilirsiniz;

  • Kendi %10 / Arkadaşın %30
  • Kendi %20 / Arkadaşın %20
  • Kendi %30 / Arkadaşın %10
  • Kendi %40 / Arkadaşın %0
gate.io referans kodu oluşturma

Gate.io Komisyon Oranları

Gate.io’da komisyon oranları VIP sistemine göre düzenlenmiştir. Borsadaki standart komisyon oranı işlem başına %0.2 (Binde 2)’dir. Ancak Gate.io’nun kendi kripto parası olan Gate Token (GT) satın almanız durumunda komisyon oranı işlem başına %0.15 (Binde 1,5)’a düşmektedir.

Gate.io Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Öncelikle referans kodu ile üye olmanız durumunda herhangi bir kaybınız olmaz. Aksine yapacağınız her işlemde daha az komisyon ödersiniz. “Zaten gate.io’da komisyon oranları düşük!” diyorsanız yanılıyorsunuz. Hemen bir örnekle referans kodundan ne kadar kazanç sağlayacağınızı anlatalım.

Örneğin 30 gün boyunca her gün 250$’lık coin alım ve satım işlemi gerçekleştirdiniz. Bu durumda günlük işlem hacminiz 500$ ve aylık işlem hacminiz de 15.000$ olur.

  • Referans kodu ile üye olmadıysanız binde 2 yani 30$ komisyon ödersiniz.
  • %30 referans kodu ile üye olmanız durumunda ise 21$ komisyon ödersiniz.

Gate.io Sonradan Referans Kodu Eklenebilir mi?

Gate.io borsasına üye olduktan sonra referans kodu eklenmemektedir. Bu yüzden mutlaka kayıt esnasında yönlendirme kodu altındaki kutucuğa referans kodu eklemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki QR kodunu telefonunuzda okutarak %30 referans kodu tanımlı şekilde üyelik işlemlerini başlatabilirsiniz.

Gate.io borsasına qr kodunu %30 referans kodu tanımlı şekilde kayıt olabilirsiniz.

Gate.io Borsasına Neden Üye Olmalıyım?

Gate.io henüz kuluçka aşamasında yani yatırımcılar tarafından adı duyulmamış güven projelerin ilk listelendiği borsa olma özelliği taşımakta. Binance ve diğer önemli kripto borsalarında listelenme potansiyeline sahip coinlerin önemli bir kısmı Gate.io imzalı. Bu yüzden ben de üye olarak projesini beğendiğim kripto paralara yatırım yapmaktayım.

Gate borsasıyla ilgili önemli bir bilgi verelim. Borsada Startup bölümünde Gate.io’da listelenecek kripto paraların ön satışı yapılmakta. Ancak Startup alanından ön satışa katılabilmeniz için en az 100 Gate Token (GT) sahibi olmanız gerekmektedir. Ayrıca 100 GT alımı yaptıktan sonra startup kısmından ön satışlara katılabilmeniz için 14 gün beklemeniz gerekmekte. Özetle gate.io’da kripto para ön satışına katılabilmeniz için en az 100 Gate Token ile birlikte 14 günlük GT ortalamanızın da 100 olmasını istemektedir.

Gate Token Kaç Dolar?

GateToken’ın anlık olarak kaç dolar olduğunu aşağıdaki uygulamadan izleyebilirsiniz.

gatechain-token
gatechain-token

GateToken (GT)

Price
$ 5.65

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu