OVR Token Nasıl Avlanır?

2019 yılında çıkan Socios isimli uygulama üzerinden avlama yapılarak hem Chiliz Token hem de spor kulüplerinin taraftar tokenlarını (PSG Token, Barcelona Token, Galatasaray Token, Roma Token gibi) kazabiliyordunuz. Henüz uygulama ilk zamanlarındayken avlama yapan kullanıcılar çok güzel miktarlarda token avı yaptı. Bu yazımızda da sizlere Socios uygulamasına olan benzerliğiyle dikkat çeken ve metaverse projesi olan OVR uygulaması üzerinden hiçbir yatırım yapmadan avlanma yaparak nasıl OVR Token kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

OVR mobil uygulamasını telefon veya tabletinize indirerek OVR Token ve bazı blokzincir oyunlarının NFT’leri avlayabilirsiniz.

OVR Mobil Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Mobil uygulamayı indirip açtıktan sonra kullanıcı adı, e-mail ve şifre oluşturarak üye olabilirsiniz. E-posta doğrulaması yaptıktan sonra avlamaya başlayabilirsiniz. Üye olduktan sonra e-posta onayında problem yaşıyorsanız https://marketplace.ovr.ai/map/discover linki üzerinden giriş yapıp profilinize girerek e-mail onayı yapmanız gerekmektedir.

Dikkat: Uygulama üzerinden giriş yaptıktan sonra altta bulunan hesap bölümünüze tıklayıp “invite a friend>Scan a QR Code” bölümüne tıklayarak aşağıdaki referans QR kodunu okuttuğunuz takdirde her avınızda daha fazla OVR Token kazanabilirsiniz.

OVR Avlama Uygulaması İçin QR Referans Kodu

“Scan a QR Code” yazan yerin altındaki butona tıklayarak aşağıdaki QR kodunu okutarak avlamalardan daha fazla OVR coin ve NFT kazanın!

OVR Token Nasıl Avlanır?

Adım 1: OVR mobil uygulamasını açıp üye olduktan sonra uygulamayı kullanabilmek için kalibre etme talimatlarını içeren bir ekranla karşılacaksınız. OVR hesabınızla uygulamayı kalibre ettikten sonra avlanmaya başlamak için “Treasure Hunt” kısmına tıklayın.

Adım 2: Treasure Hunt kısmına tıkladıktan sonra size bu oyunun basit kurallarını anlatan bir ekran gelecek. Bilgi okuduktan sonra ekranı sola kaydırıp “OK, got it.” butonuna tıklayın.

Adım 3: Bu adım kameranızın arttırılmış gerçeklik (AR) deneyimini başlatmak için alan bulmasını sağlar. “Star OVR” butonuna tıklayın.

Adım 4: Karşınıza gelen alanda kameranızı oynatarak hazinelerin nerede olduğunu ve mesafelerini görebilirsiniz. Ayrıca sağ altta bulunan konum işaretine tıklayarak kuş bakışı haritayı açıp nerede hazine olduğunu görebilirsiniz.

Adım 5: Bulduğunuz hazinelerin yanına giderek üzerine tıklayıp açabilirsiniz. Açtığınız hazinelerden şansınıza bağlı olarak 0.1-100 arası OVR Token veya oyun NFT’leri kazanabilirsiniz.

ovr token nereden alınır? başlıklı makalemiz ilginizi çekebilir.

2 Yorum

  1. Günde bir kezmi hazine avı yapılabiliyor bir sınırı varmı

  2. Evet günde 1 tane hazine avı ile sınırlandırılmış.Ama kazanmak için oynasa sınır yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu