Bloktopia Nedir? BLOK Token Nereden Alınır?

Kripto para birimleri günden güne ilgi görmektedir. Bizde yazımızda bunlardan biri olan Bloktopia nedir? BLOK Token nereden alınır? Başlığını ele alacağız.

Bloktopia nedir? BLOK Token nereden alınır? Sorusunun cevabının pek çok kimse merak eder. Son yıllarda oldukça talep gören kripto para dünyası birçok kişinin yatırımlarını buraya yöneltmesini sağlıyor. Geleneksel yatırım biçimlerinden altın, döviz yerine şimdilerde artan sayıda sanal para birimleri tercih edilmektedir. Özellikle dijitalleşmeyle birlikte internet kullanımının artması genç nesilin bu tür farklı yatırımlara olan ilgisini artırıyor. Bizde yazımızda Bloktopia nedir? BLOK Token nereden alınır? Başlığını ele alacağız. Fakat bundan önce Bloktopia Wallet nedir? Buna değinelim.

  • Bloktopia Wallet Nedir?

Bloktopia Wallet diğer adıyla BLOK Token 21 gökdelenden oluşan bir seviye olarak tanımlanır. Bu 21 gökdelen tanımının sebebi Bitcoin arzının 21 milyon seviyesiyle sınırlandırılmasından kaynaklanır. Bloktopia sisteminde Blok Token sahibi olan kullanıcılar Bloktopian ismiyle anılmaktadır. Blok Token kullanıcıları Bloktopia sisteminde reklam, oyun, gayrimenkul ve iş ağı gibi günlük yaşamda sıkça karşılaşılan ilişki biçimlerinden gelir elde edilebilen bir ağa dönüşüm sağlanır. Yazımızın devamında BLOK Token nereden alınır? Başlığını ele alalım.

2.1 BLOK Token Nereden Alınır?

Bloktopia sisteminde yer alan Blok Token bir Token para birimidir. Bloktopia satın almak isteyen yatırımcılar Token para birimlerinin bulunduğu borsa birimlerinden Blok Token satın alabilirler. Bunun yanı sıra 6 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülen bu madeni para KuCoin ve Quickswap gibi kripto para piyasalarında bulmak mümkündür. Yazımızın devamında Blok Token nasıl alınır? Başlığını ele alalım.

2.2 Blok Token Nasıl Alınır?

Blok Token 8 farklı kripto para piyasasında yer almaktadır. Bunun için kripto para piyasasında Blok Token olan yerler takip edilmelidir. Daha öncede bahsettiğimiz gibi KuCoin ve Quickswap gibi kripto para piyasaları Blok Token yatırımı yapmak için uygun piyasalardır.

Sanal cüzdanda Blok Token hesabı oluşturmak için KuCoin üyeliği gerçekleştirilmelidir. Bundan sonra ise Bloktopia Token satın almak için ilk para transferi gerçekleştirilmelidir. Bundan sonrasında ise Ethereum ağında birtakım işlemleri yaptıktan sonra Blok Token alımı gerçekleştirilebilir. Yazımızın devamında Bloktopia (BLOK) ile KuCoin ilişkisi nedir? Başlığını ele alalım.

2.3 Bloktopia (BLOK) İle KuCoin İlişkisi Nedir?

Blok Token satın alabilmek için takip edilen piyasalardan biri olan KuCoin kripto para piyasası birimi yeni bir iş birliğine adım attı. Kripto para borsası olan KuCoin ile Bloktopia ortaklığıyla yeni metaverse girişimi Meta Office tanıtımı yapıldı.

Bloctopia içerisinde oluşturulan KuCoin Meta Office ile Metaverse alanında ciddi bir dönüm noktası elde edildi. Bu sistemde kullanıcılar anlık sesli ve sohbet mekanizmalarıyla iletişim kurabilme imkanı sağladı.

Bloktopia ve KuCoin ilişkisi temsilcileri vasıtasıyla gerçekleşti. Bloktopia sisteminin görsel olarak dikkat çekici olması ve kullanıcılara üst düzey kullanım imkanı tanıması KuCoin para borsası seçiminin Bloktopia’dan yana olmasını sağladı.

Bloktopia ile KuCoin arasında oluşturulan bu ilişki kripto para piyasasında olumlu etkiler yarattı. Bu sistemden hareketle her kripto para meraklısının elde etmek istediği gelir imkanı sunuldu. Bunun yanı sıra oyun oynamak ve arkadaşlarla iletişim kurmak diğer bir olumlu yanı oldu.

Tüm bunlara bakıldığında Blok Token para piyasası kripto para dünyasında etkili bir yer etti. Blok Token’ın geleceğini yorumlayan uzmanlar olumlu etkiler görüyor. Fakat kripto para piyasasında yer alan sabit riskleri göz ardı etmemek yatırım yapma anlamında faydalı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu