Ellipsis (EPS) Coin İncelemesi

EPS Coin Nedir?

Sanal otomatik piyasa tarafından oluşturulan, merkeziyetsiz kalıcı sözleşme protokolüne Ellipsis(EPS) denir. EPS yatırımcıları karşı tarafa ihtiyaç olmadan Vamm’lerle kalıcı sözleşme işlemleri yapabilir. EPS platformun yönetimi ve stakinginde kullanılır. Yerel yardımcı program tokenidir.

EPS Curve Finance’ın yetkili çatalıdır. Anlaşma sonucunda veCRV sahipleri önümüzdeki 1 yıl içinde arzın %25’lik oranını alacaktır. Ellipsis coin yorumlarında Curve Finance Ellipsis ekibine sağlayacağı destek sonucunda yükselmesi beklenmektedir.

EPS Coin Hakkında

 • Web site: ellipsis.finance
 • Twitter Adresi: @Ellipsisfi
 • En yüksek değeri: 21,29$(24 Mart 2021 tarihinde gerçekleşmiştir.)
 • Piyasa değeri: 2,374,525,053$
 • Market Sıralaması: 249
 • Toplam Arzı: 288,989,816
 • Dolaşımdaki Arzı: 111,339,334

EPS Coin Özellikleri

Piyasalar için likidite havuzlarını kullanan EPS coin likidite temin edenlere ve stake’cilere özel ücretler sunmaktadır. Ellipsis.finance üzerinde yapılan her işlem için küçük ücretler alınır. Ücretlerin bir kısmı likidite sağlayan kişiler arasında EPS coin sistemine göre eşit şekilde paylaştırılır. Alışveriş sitesi olarak tarif edilebilir.

EPS Coin Fiyatı Ne Kadar Artar?

Ellipsis(EPS) coin sadece 1 milyar üretilecek. %25’lik kısmı 1 yıl süreyle Curve sahiplerine airdrop halinde bağışlanacak. Ellipsis kripto para biriminin tanıtımını sağlayan ekip toplam %20 EPS jetonu tahsis etmiştir. Kalan %55’lik kısım kripto para borsasına likidite sağlayan kullanıcılar arasında dağıtılacaktır. Ellipsis coin geleceğinde yükseliş olabileceğini, şuan CoinMarketcap verilerinde 249. sırada olan EPS’nin değerinin artacağını gösteriyor.

EPS Coin Kaç Dolar?

ellipsis
ellipsis

Ellipsis [OLD] (EPS)

Price
$ 0.138297

EPS Coin Yorumu

Kendini kanıtlayan EPS teknolojisiyle merkezi olmayan, eğri borsaların büyük bir sorunu olan “kayma” problemi ortadan kalkar. Düşük kaymalarla işlem yapılmasını sağlar. Ellipsis coin grafiklerinde bu şekilde artış görünmesi bekleniyor. Etherum ağında çalışan Curve’nin Binance akıllı zincir sisteminde EPS ile başlatılıp işletilmesi için BSC devrimci bir adım oluşturmuştur.

Binance Borsasında Nasıl EPS Coin Alabilirim?

Binance.com adresinde EPS almak için üyelik oluşturulmalıdır. Kimlik doğrulaması yapılması da gerekir. Hareketli doğrulama işlemi yapılmalıdır. Binance uygulaması telefona indirilmelidir. EPS coin almak için Binance piyasalar menüsüne gidilmelidir. Arama kısmına EPS yazılmalıdır. Ellipsis coin alırken Binance borsalarında EPS/USDT, EPS/BTC, EPS/BUSD paritelerinden biriyle işlem yapılabilir.

EPS Coin Avantajları 

Ellipsis yerel token’ı olan EPS Coin kullanıcılarla yaptıkları stake işlemleri sayesinde ek kazançlar elde edebilir.  Sistemde likidite madenciliğiyle uğraşan kişilere coin’ler teşvik ödülü niyetiyle dağıtım yapılabilir. Ellipsisle kullanıcılar ödül sözleşmesi kapsamında yaptığı işlemler karşılığında ücret ödemek zorunda kalmaz. LP Token’da sözleşme usullerine göre stake edildiği zaman EPS coin ödülü kazanılabilir. Kullanıcılar yaptığı işlemler sonucunda ödemeleri EPS Coinle yapabilir.

EPS Coin Nereden Alabilirim?

PancakeSwap, Binance borsalarında EPS coin ticareti yapılabilir. Ellipsis.finance internet sitesi üzerinden Wallet Connect, Web 3 taramaları ardından coin alımı yapılabilir. Şuan 4 borsada çeşitli pariterlerde satışı bulunuyor. İşte o borsalar:

 • Binance
 • PancakeSwap
 • MXC.COM
 • OpenOcean

EPS Coin Nerede Saklayabilirim?

Sayısız tehlike barındıran kripto para dünyasında paralarınızı soğuk ve sıcak cüzdanlarda güvenle saklayabilirsiniz. Ultra güvenli çevrimdışı depolama hizmeti sunan cüzdanların kullanımı kolaydır. Yüksek miktarda EPS Coininizi saklayabileceğiniz cüzdanlardır:

 • MetaMask
 • Binance Chain Wallet

Sonuç

EPS coin ücretlerinin likidite sağlayan kişiler, EPS stakerları arasında eşit şekilde bölünmesi olumludur. Binance Smart Chain (BSC)’de merkezi olmayan borsa olma durumu önem taşıyor. Bunların yanı sıra site kurucularının sitede yetki alanı olmaması EPS için olumludur. Binance borsasında hızlı olarak bilinen BSC Ellipsis beklentilerini artırmaktadır. EPS coin yorumları Binance Network kullanılarak Ellipsislere olan talep artacağını gösteriyor.  Kullanıcılar bu sayede pasif gelir elde edebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu