Binance’ta Listelenmesi Muhtemel Coin’leri Nasıl Bulabilirim?

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, pek çok yeni coin’i günden güne listeleyerek yeni yatırım nesnelerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Özellikle yeni listelenecek olan kripto paraların hangileri olduğunu bilmek, bu birimlerin arkasındaki ekibi, projeyi, teknolojiyi anlamak bakımından oldukça önemli. Piyasanın güncel teknolojilerini görerek onları listeleme gününde satın almayı başarmak büyük bir kar için iyi bir fırsat olabilir. Bunun için ise Binance’ta listelenmesi muhtemel coin’leri bulmanız gerekir.

Binance’in Resmi Web Sitesini Takip Edin

Binance, kendi resmi web sitesi üzerinden ‘’Yeni Kripto Listelemeleri’’ adında bir sayfa paylaşmaktadır. Bu sayfa içerisinde yakın zamanda gerçekleşecek listelemeler yer alır. Aynı sayfa kripto para borsası ile alakalı güncel haberleri, yeni etkinlikleri, yeni itibari para listelemelerini, API güncellemelerini ve Airdrop detaylarını da barındırmaktadır. Binance’ın ilgili sayfasını takip ederek yeni listelemeler hakkında ön bilgi edinebilirsiniz.

Bu sayfa içerisinde ayrıca hangi token’lerin satışının başlayacağı ya da kilitleme (staking) faaliyetlerinin son durumu hakkında da bilgi yer almaktadır. Token satışı için katılım dönemleri, borsaya eklenen alım – satım çiftleri ya da indirimli satış başlama / bitiş haberleri de burada yer almaktadır.

Yeni Listelenecek Coin’lerden Hangilerini Almalıyım?

Yeni listelemeler piyasanın ‘’taze kanlarını’’ gün yüzüne çıkarırlar. Çok sayıda marka partnerine sahip olan, önemli teknoloji firmaları tarafından belirli iş süreçlerinde kullanılan, güvenilir bir ekibe sahip olan kripto paraları listeleme haberlerini takip ederek bulabilirsiniz.

Bulduğunuz bu projeleri hem resmi internet sitelerini hem de sosyal medya platformlarını inceleyerek araştırın.

  1. Bu kripto para hangi teknolojileri kullanıyor?
  2. Hangi alanda bir değişim yaratıyor?
  3. Hangi firmalar ile partnerlik yapıyor?
  4. Ekibinin gelecekteki fiyatlar ya da teknolojinin ilerlemesi hakkında nasıl görüşleri / açıklamaları var?
  5. Kripto para borsasındaki diğer yatırımcılar bu proje hakkında ne düşünüyor?
  6. Ve en önemlisi, siz bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yukarıdaki soruları kendinize sorarak yeni listelenecek bir kripto para biriminin ‘’bilgisayarın başında nöbet beklemeye’’ değer olup olmadığına karar verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu