Tokocrypto (TKO) Coin İncelemesi

TKO Coin Nedir?

Toko Coin Endenozya merkezli bir kripto para borsasıdır. TKO Coini benzerlerinden ayıransa kendi dijital para birimi, tokeni olmasıdır. NFT’nin ayrı bir pazar yerine sahip olmasıysa diğer kripto para birimlerinden ayıran özelliğidir. NFT alım satımı için bu platform türünün ilk örneği olma özelliğini sağlar.

TKO Coin Hakkında

Launchpad arzında Binance borsasında spot ya da stake olarak BNB bakiyesi bulunanlar öncelikli alım hakkına sahiptir. TKO coin kaç dolarlık alınabilir sorusuna Binance kullanıcısı en fazla 20 bin dolarlık TKO Coin alabilecek cevabını verebiliriz.

 • Web site: www.tokocrypto.com/en/tko
 • Twitter Adresi: @tkobytokocrypto
 • En yüksek değeri: 4,99$ (3 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşmiştir.)
 • Piyasa değeri: 3,611,812,713$
 • Market Sıralaması: 233
 • Toplam Arzı: 500,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 108,500,000

TKO Coin Kaç Dolar?

tokocrypto
tokocrypto

Tokocrypto (TKO)

Price
$ 0.365941

TKO Coin Özellikleri

Binance aracılığıyla satışa çıkarılan Toko kripto aslında bir kriptop ara borsasıdır. Endonezya merkezi olup başka tokenlere göre oldukça farklı modele sahiptir diyebiliriz.

TKO Coin Fiyatı Ne Kadar Artar?

TKO coin Binance borsasında 0,10 dolar, 10 Centle öncelikli olarak satışa çıkarıldı. Yatırımcıların en fazla 20 bin dolarlık TKO almasına izin var. TKO token yorumları gelecek vadediyor. Başka kripto para birimlerinden farklı bir modele sahip olduğu için veriler yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından takip ediliyor. Üretici Toko kripto’nun kendine ait pazar yeri bulunmamaktadır. Bu özellikler arasında yeni bir tokenle işlem görmesi, farklı pazar yerine sahip olması söylenebilir.

TKO Coin Yorumu

Binance borsasında önceden piyasaya sürülen kripto paraların performansı ile TKO farklıdır. TKO’yu ayıran özellikler arasında Pazar yerinin kendine özgü olması söylenebilir. NFT odaklı projelerin geneline bakıldığı zaman TKO diğer projelere göre fazla ilgi çekmektedir. Bu durumda TKO’nun gelecek günlerde değerinin artacağı da rahatlıkla söylenebilir.

TKO Coin Nasıl Kullanılır?

İlk gün yapılacak Launchpad arzında 1 ile 7 Nisan arasında Binance borsasında stake ya da spot olarak BNB bakiyesi olanlar öncelikli alım hakkına sahip olacaklardı. Yatırım yapan kişilerin haftalık Binance para birimi kullanımına bakılarak karar verilecektir.

TKO Coin Avantajları

Düşük işlem masrafı, hızlı olması avantajları arasındadır. TKO Coin yatırımcıları takas, alım ve satım işlemlerinde hızlı onay sisteminden yararlanır. Yakaladıkları avantajlı fiyatlar üzerinden işlem şansı artmaktadır. Anlık değişen fiyatları yakalamak işlem hızıyla mümkündür. TKO Coin yorumlarına baktığımızda sahipleri 7/24 işlem transferi yapabildiğini, önemli bir avantaj olduğunu belirtmektedir. Çevrimdışı kripto cüzdanlarında güvenli şekilde saklayabilir.

TKO Coin Nereden Alabilirim?

Çeşitli paritelerde satılan Toko coin’i aşağıdaki piyasalardan güvenle alabilirsiniz. İşte piyasalar:

 • Binance
 • Gate.io
 • Hoo
 • OpenOcean

TKO Coin Nerede Saklayabilirim?

Toko coinlerinizi mutlaka kağıt veya donanım cüzdanda saklamalısınız. Güvenle TKO coinlerinizi saklamak için iki faktörle doğrulama yapmak gerekir. Özel anahtarlar da kimseyle paylaşılmamalıdır. Güvenlik sağlamak için küçük işlemler yapılması, farklı borsalar kullanılması gereklidir. Çekiliş, ikramiye verme gibi vaatlerde bulunan kişilere, kurumlara itibar edilmemesi gerekir.

Sonuç

Toko kripto isimli kripto para borsasının piyasaya sürdüğü TKO Coin analistlerin yükseliş beklediği bir altcoindir. TKO Coin geleceğinde kısa süreli düşüşler olsa da yükseliş bekleniyor. Kısa sürede 4 dolar üstüne çıkması beklenmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu