Utrust (UTK) Coin İncelemesi

Utk Coin Nedir?

Utrust(UTK Coin) yönetim kurulu başkanı ve kurucu ortaklarından biri Nuno Correia’dır. 2011 senesinden beri kripto para birimi endüstrisinde çalışan Correia B2C işletmeleri kurmuştur. Hukuk ve pazarlama alanında çalışmaları vardır.

Filipe Castro Utrust kurucu ortağı olup yönetim kurulu üyesi, CCO’sudur. Castro Porto Üniversitesi’nden mezundur. Bilgisayar bilimi derecesine sahiptir. Yazılımla ilgili çözüm oluşturulmasında uzman olduğunu söyleyebiliriz. Robert Machado Utrust kurucu ortağı olmasının yanı sıra yönetim kurulu üyesidir.

UTK Coin geleceğinde blok zinciri ve geleneksel fiyat sistemlerinin en iyi özelliklerini birleştirip güvenilir ödeme platformu oluşturmak hedeflemektedir.

UTK Coin Hakkında

Platform alıcıların güvenli alışveriş yapabilmesine izin verip aynı zamanda geri ödeme seçeneği sunar. Satıcılar kripto para piyasasında ki yüksek volatiliteden korunur.

 • Web site: utrust.com
 • Twitter Adresi: @UTRUST
 • En yüksek değeri: 1.42$ (10 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşmiştir.)
 • Piyasa değeri: 3,136,899,304,38
 • Market Sıralaması: 161
 • Toplam Arzı: 500.000.000 UTK
 • Dolaşımdaki Arzı: 450.000.000 UTK

UTK Coin Kaç Dolar?

utrust
utrust

Utrust (UTK)

Price
$ 0.184369

UTK Coin Özellikleri

Kripto para birimi az kullanılan sistemler, ödeme platformlarının gelişmeyen işlem güvenliği, yüksek ücretlere çözüm gibi sorunların ortadan kaldırılmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Platformun temel amacı düşük ücretlerle sorunsuz ve hızlı kripto para işlemlerini sağlayan bir sistem oluşturmaktır. UTK coin grafiklerine göre bu şekilde tüccarlar geniş kripto sahibi kitlesine ulaşacaktır.

UTK Coin Fiyatı Ne Kadar Artar?

Açıkladığı projelerle yatırımcılara güven sağlayan UTK Coin dijital para birimi ödeme aracı olarak tanınmaktadır. Utrust coin nedir sorusuna kripto para birimi olarak kullanılmasının avantaj sağlayacağını belirtmeliyiz. Gelecekte kripto paralar ödeme yöntemi olacağı için UTK değerinin kısa zamanda 1,5 dolar seviyesine gelmesi bekleniyor.

UTK Coin Yorumu 

Utrust coin yorumlarına bakıldığı zaman platformu kullananların oldukça memnun olduğunu görüyoruz. UTK coin yorumlarına göre UTK Coin kripto para sisteminin PayPal’ı olarak nitelendiriliyor. UTK Coin’in gelecek dönemde fiyatlarının artması beklenmektedir. Dolayısıyla yatırımcıların UTK Coin’e olan ilgisinin artması da bekleniyor.

UTK Coin’in Geleceği

Utrust(UTK) Coin açıkladığı projelerle yatırımcılara güven sağlamaktadır. UTK dijital para birimi olup ödeme aracı olarak tanınmaktadır. Özellikle gelecek dönemde kripto paralar ödeme yöntemi olarak kullanılacak söylentisinden dolayı UTK sistemin eşsiz parçası olarak kabul edilmektedir. UTK coin haberleri ve açıklamalarına göre ağırlıklı şekilde e-ticaret sistemine yönelen UTK coin kripto para birimiyle kullanıcı alışverişini hedefliyor.

UTK Coin Nasıl Çalışır?

UTK çalışma mantığı aslında bir ara bulucu gibidir. Örnek verecek olursak; internetten bir ürün aldığımızı varsayalım. Fiziksel veya dijital bir ürün olabilir. Ödeme yöntemlerinden biri olan UTRUST alıcı siparişi ardından ödeme yapılan coin birimini anında paraya çevirir. Fiyat hareketinden hem alıcı hem de satıcıyı korur. Alıcı mal, hizmeti elinde ki coinlerle alır, satıcıya mal değeri para birimi olarak ödenir. Ortada anlaşmazlık varsa UTK bir hakem gibi davranır. Alıcıya coinler geri verilerek para ödemesi gerçekleştirilir.

UTK Coin Nereden Alabilirim?

Güvenle UTK Coin alabileceğiniz borsalar şu şekildedir:

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Gate.io
 • Bitfinex

UTK Coin Nerede Saklayabilirim?

İnternette sosyal medya hesapları, e posta hizmetlerinde kullanılan iki adımlı doğrulama kripto para güvenliği için de şarttır. Kripto paralarınızı mobil cüzdanlarda saklayabilirsiniz işte o cüzdanlar;

 • Ledger
 • Trust Wallet
 • MetaMask

Sonuç

Utrust Coin ortalama 0,85 dolarlık direnç seviyelerinde dolaşmaktadır. Bu seviyeler günlük olarak mantıklı alım seviyeleri olarak kabul edilmektedir. 0,90 direnç seviyelerine başarılı şekilde tutunmuştur. UTK uzun ve orta vadede yatırımcıları mutlu edecek demek mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu