Alien Worlds Trillium (TLM) Coin İncelemesi

TLM Coin Nedir? 

Alien Worlds Trillium(TLM) oyuncular arasında ekonomik rekabet, işbirliğini simüle eden NFT DEFI metaverse olarak biliniyor. Oyuncuları rakip merkezi olmayan otonom kuruluşları kontrol etmeye, başka oyuncuları oyunların erişimini sağlamak için gerekli olan TLM için rekabet etmeye teşvik eder. Token sahipleri potansiyel ödüllere katılmak için TLM’ye pay verebilir. Trilium(TLM) coin Alien World’un yardımcı yerel program tokeni olarak kabul edilir.

TLM Coin Hakkında

TLM coin oyuncuları stratejilerine bağlı olarak oyunlarına uygun olan NFT’leri satın alıp bir araya getirebilir. TLM madenciliği yapmak, oyun içi görevler tamamlamak, savaşlara katılmak için NFT edinebilirler. Oyuncular altı gezegen DAO Meclis üyelerini seçip yönetişimle ilgilenebilir, oyun yönünü etkileyebilir.

 • Web site: alienworlds.io
 • Twitter Adresi: @AlienWorld
 • En yüksek değeri: 7,19$ (11 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşmiştir.)
 • Piyasa değeri: 4,240,481,537$
 • Market Sıralaması: 229
 • Toplam Arzı: 5,159,449,833
 • Dolaşımdaki Arzı: 853,324,854

TLM Coin Özellikleri 

Binance tarafından oluşturulan Alien Worlds oyunu NFT sistemine dayalı olarak geliştirilmiştir. TLM coin ne işe yarar sorusuna Binance’a göre Alien Worlds kullanıcılar arasında ekonomik rekabet ortamı oluşturarak mücadele dolu yatırım aktivitesi geliştirmek için oluşturulmuştur cevabını verebiliriz.

Maksimum arz limiti 10,000,000,000 olarak belirtilmiştir. Çiftçilik dönemi 7 Nisan’da başlayıp 6 Mayıs’a kadar devam edecektir.

TLM Coin Kaç Dolar?

alien-worlds
alien-worlds

Alien Worlds (TLM)

Price
$ 0.037485

TLM Coin Fiyatı Ne Kadar Artar?

Binance desteği sonrasında en popüler coinlerden biri olan TLM’nin fiyatının artıp artmayacağı merak konusu. Hemen hemen tüm uzman analistlere göre 2021 senesi ikinci yarısında 0,78 dolara kadar çıkması bekleniyor. TLM coin Binance borsasında yer alıyor.

TLM Coin Yorumu

Yatırıma değer görülen TLM altcoini için yapılan yorumların hepsi 2021 ilk yarısına kadar değerinin düşeceğini gösteriyor. Haziran sonrasındaysa artacağı öngörülüyor. TLM coin fiyatının 2022 ilk zamanlarında 1 dolar seviyesinin kırılacağı gösterilenler arasında yer alıyor.

TLM Coin Avantajları

TLM sahipleri gezegen yönetişimi, başka ödüllere katılmak için TLM stake edebilir. Oyuncular NFT ve TLM madenciliğine katılmak için belli gezegende TLM hissesine sahip olabilir. TLM jetonları oyuncuların öğe satın almak, yükseltmek, savaşlar, görevler, oyun içinde yer alan aktivitelere katılmaları için TLM’ye ihtiyaç duyar. Oyun içi öğeler oyuncuların TLM madenciliği yapmasına, savaşa katılmaları, oyun içi görevleri tamamlamalarına yardımcı olmak için NFT basılmıştır.

TLM Madenciliği Nasıl Yapılır?

Oyuncular NFT formatında araçlarla madencilik faaliyetlerine başlıyor. Arazi kiralanıp, satın alınabiliyor. Başarıyla madencilik denemeleri TLM coinleriyle ödüllendiriliyor. Araçlar, arazi yapısı özelliklerine bağlı olarak madencilik faaliyeti performansı bekleniyor. Başarıyı yakalamak için doğru arazı ve doğru araç kombini yapılması gerekiyor.

TLM Coin Nereden Alabilirim?

TLM Coin satın alabileceğiniz borsalar şu şekildedir:

 • Binance
 • Gate.io
 • MXC.COM
 • Hoo
 • DODO BSC

TLM Coin Nerede Saklayabilirim?

Çok sayıda TLM coin sahibiyseniz mutlaka soğuk cüzdan kullanarak güvenliğini üst düzeyde tutmalısınız. Bunun yanı sıra iki faktörlü kimlik doğrulaması yapmak, özel anahtarlar kullanmak güvenlik önlemlerini artıracaktır.

Sonuç

Binance Launchpool listesinde 19. proje olan TLM Coin günlük benzersiz, aktif cüzdanlara dayanan en büyük blok zincirlerden biridir. Piyasada hızlı yükselişiyle tanınan coinin değerinin 2021 senesinin ilk yarısında düşüş ardından yükselmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu