ANKR Coin İncelemesi

ANKR coin nedir? Fiyatı artar mı? Ne işe yarıyor? Sorularının cevapları!

Ankr Coin Nedir?

Kripto para dünyasında adını sıklıkla duyduğumuz ANKR coin; uygun fiyatlı, kolay blok zinciri düğüm barındırma çözümleri sağlamak için paylaşılan kaynakları kullanan çözüm olarak ortaya çıkmıştır. 2017 yılında Kasım ayında Kaliforniya da Berkeley Üniversitesinde ANKR coin kurulmuştur.

Pazarda bulunduğu süre içinde paylaşılan kaynakların kullanılması için konteyner tabanlı bulut hizmetleri için oluşturulmuştur. ANKR coin fiyatları, 24 saatlik işlem hacmi, piyasa değeri, dolaşım arzı gibi değerler gün içinde değişiklik göstermektedir. Geliştiricilere, kurumsal müşterilere ve genel bulut sağlayıcılarına göre çok daha ucuz fiyata kolaylıkla blok zinciri düğüm dağıtma yeteneği sağlar. ANKR coin grafikleri değişen piyasa değerlerine göre şekillenmektedir.

ANKR coinde blok zinciri düğümünü barındırmak, herhangi bir merkezileştirme sorununu, tek hata noktasını ortadan kaldırmaktadır. Kaynak sağlayıcıları, kullanıcılar blok zincirine kolaylıkla bağlanabilir, çeşitli DEFİ uygulamalarını çalıştırabilirler. ANKR sisteminin tescilli bulut mimarisi coğrafi şekilde sınıflandırılmış kurumsal veri merkezlerinde desteklenmektedir. Halka açık blok zincirleri topluluklarla bağlantı kurabilir, bu şekilde ağlara daha çok yardım sağlayabilir.

ANKR coin amaçları arasında; bağlanmak için kaynak sağlayıcılarının yanı sıra son kullanıcılara etkinleştirmek amacıyla Web3 yığın dağıtımları için altyapı platformu ve pazar oluşturma vardır. ANKR coin nedir sorusuna tescilli bulut alt yapısının genel bulut sağlayıcılarıyla karşılaşıldığında bağımsız olarak çalıştığını, esneklik seviyesini başta olmak üzere istikrarı artırmak için tamamen coğrafi şekilde dağıtılan veri merkezleri aracılığıyla desteklendiğini söyleyebiliriz.

Ankr Coin Nasıl Alınır?

Birçok farklı kripto borsasında bulunabilen bir kripto varlığını ifade eder. ANKR coin ticareti yapan borsaların sayısı, ANKR tokenleri için de makul rakamlara sahip olup sonuç olarak büyük blok emirlerinde kayma olmamasını sağlar. ANKR coin satışı yapan kripto para borsalarına platformlarından internet aracılığıyla erişim sağlanıyor. Platform ana sayfasından “kayıt ol” sekmesi tıklanır. Kredi kartından, banka hesabından kripto para borsasına para transferleri bu alanda tamamlanır. Yeni açılan pencereden “kripto para al” sekmesi tıklanarak işlemler yapılabilir. Son ekrandaysa ANKR kripto para birimleri, alınmak istenilen miktar girilip satın alma emri verilmektedir. ANKR alım, satımı, ticareti için en iyi kripto para borsaları şu şekildedir:

  • Binance
  • Bithumb
  • Upbit
  • Houbi Global
  • Digifinex
  • Uniswap (V2)
  • Bittrex

ANKR Coin Anlık Fiyatı

Ankr (ANKR)
0.51%
$ 0.038826
$ 0.000198
⇣ 0.038350
31 May
⇡ 0.040110

ANKR Ağı Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Blok doğrulaması sürecinde doğrulama düğümlerini kullanır. Bu sebeple ağ kalitesinin korunmasını kötü sonuçların sistemden kaldırılmasını sağlar.  ANKR sistemlerin güvenli kalmasını, iyi aktörlerin seçilmesini sağlamaktadır. Düğüm katkılarına göre aktörler filtrelenir. Farklı hesaplama kaynakları iş yüklerine göre adil şekilde dağıtılmakta, performans testleri kullanılmaktadır. ANKR’ler ayrıca SGX’i ana bileşenleri olarak kullanmaktadır. Donanımların kendi içlerinde yürütme işlemlerini gerçekleştirmesi ardından belli donanım, yazılım saldırılarına karşı üst düzeyde güvenlik sağlamaktadır. ANKR coin yorumları sistemin güvenliğinin üst düzeyde olduğunu göstermektedir. Zincir içi akıllı sözleşmelerle zincir dışı veriler arasında aktarım yapılan yerel Oracle sistemi, NOS vardır. NOS güvenli olup aynı zamanda kimlik doğrulaması gerektirir.

ANKR Coin Avantajları Nelerdir?

Birden çok kripto para borsasında işlem listesinde yer alır. Farklı değerlere sahip olan borsalar üzerinde alım satım yapılmasına imkan verip kar elde etme şansı tanır. ANKR coin aynı zamanda çevrimdışı kripto para cüzdanlarında saklanabilir. Bu doğrultuda kripto para borsaları meydana gelebilecek saldırılardan korunur. Cüzdanlar arasında transferler yapılabilir. Transferler 7/24 yapılmasının yanı sıra düşük masraflarla gerçekleştirilir. Sınır ötelerine transfer gerçekleştirme avantajlarını kazandırmaktadır. ANKR coin geleceği uzman analistler tarafından parlak görülmektedir. Aynı zamanda güçlü bulut teknoloji şirketleriyle rekabet içinde ve güçlü bir altcoindir. Analistler 2021 senesinde fiyat artışına gideceğini ifade etmektedir.

ANKR Coin Dezavantajları Nelerdir?

Gelecekte var olabilmek, yatırımcıların zararlarını önlemek için sürekli yeniliği koruması şart haline gelmektedir. ANKR Coin’ler kripto para için toplam arz bakımından risk oluşturabilmektedir. Daha önceden yüksek miktarda alınmış balinalar sürekli düşme riskini yükseltmektedir. Her kripto para biriminde olan fiyat dengesizliği anlık fiyat takip etme sorununu doğuruyor. ANKR coin haberleri gündemde olup anlık değişen piyasa değerlerine göre alım satımlar gerçekleşmektedir. ANKR coinler sanal cüzdanlarda saklanırken ağda oluşabilecek kötü niyetli saldırıların riski altında olabilen kripto paranın belli bakiyelerinin soğuk depolanması, olası risklere karşı korunması tercih edilmektedir.

ANKR Coin Logosu

Web sitenizde veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparken, görsel hazırlarken kullanabileceğiniz ankr coin transparan logoyu aşağıdaki görseli farklı kaydederek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ankr coin anlık fiyatı bağlantısını ziyaret ederek TL ve dolar cinsinden değerini takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu