Binance Launcpad Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Launcpad nedir?

Launcpad, yeni çıkan ve gelecek vadeden token/coinlerin Binance üzerinden yatırım yapmanıza imkan tanıyan bir projedir. Yeni çıkan tokenlar borsalarda işlem görmeden önce Launcpad alanından ön satışa çıkar.

Launcpad’e katılabilmek için Binance kullanıcılardan bazı şartları yerine getirilmesini istemektedir.

Binance Launcpad Katılımını Önerir misiniz?

Launcpad’i amiyane tabirle “Ne kadar ekmek o kadar köfte” şeklinde tanımlayabiliriz. Spot cüzdanınızda BNB coin çoksa katılmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak 1’den az BNB coininiz varsa 1$’dan daha az kar edersiniz ki bu da kimseyi tatmin etmez.

Binance Launcpad Katılım Şartları

  • Launcpad proje duyurusundan itibaren spot cüzdanınızda 7-15 günlük BNB bakiye ortalamanıza göre launcpad’e katılım sağlanır. Örneğin Binance’in 21. Launcpad projesi olan Beta Finance (BETA) token ön satışına katılım sağlanabilmesi için 8 günlük BNB ortalamasına göre toplam arzın %5’i için launcpad’e katılım sağlanacaktır.
  • BNB ortalamanız ne kadar yüksekse proje token’dan o kadar fazla alım sağlayabilirsiniz.
  • Launcpad ile BNB kilitleyip Binance’in projesindeki token’ı alabiliyorsunuz. Token tahsis hesaplandıktan sonra yönetimce belirlenen tarihte hem BNB hem de launcpad ile kazandığınız token’lar spot cüzdanınıza aktarılır.
  • Launcpad projesinde bulunan token ön satışına katıldıktan sonra yaklaşık 1 ay içinde söz konusu token Binance’te listelenmektedir. Listelenme öncesine kadar genellikle token fiyatı yukarı yönlü artış göstermekte. Tabii ki token fiyatının artıp azalması kripto para piyasasının yönüne de bağlı. Piyasada olumsuz bir hava varsa token fiyatında bir değişme olmayabilir veya fiyatı düşebilir.
  • Her launcpad duyurusu öncesi BNB coin talebi artacağı için fiyatında da ciddi bir artış olmaktadır. Ne kadar çok BNB coininiz varsa launcpad projelerinden o kadar çok token arzına katılabiliyorsunuz.
  • Hesabınız KYC onaylı değilse launcpad’e katılım sağlanamaz.

Binance 21. Launcpad Projesi (BETA) Bilgileri

Jeton Adı BETA
Tohum Satış Tahsisi 100.000.000 BETA
Tohum Satış Simgesi Fiyatı 0.0150 USD / BETA
Artırılan Tohum Satış Tutarı 1.500.000 ABD Doları
Stratejik Satış Tahsisi 50.000.000 BETA
Stratejik Satış Simgesi Fiyatı 0.0250 USD / BETA
Artan Stratejik Satış Tutarı 1.250.000 ABD Doları
Binance Launchpad Satış Tahsisi 50.000.000 BETA
Binance Launchpad Satış Simgesi Fiyatı 0.0600 USD / BETA
Yükseltilecek Binance Launchpad Tutarı 3.000.000 USD

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu