Güncel Yatırım Fırsatı İçin En Yüksek Binance Referans Kodu

Binance %20 referans kodu, komisyon indirimi imkanlarından faydalanın!

Elinizde bulunan belli bir miktarı, birikimlerinizi değerlendirmek istiyorsanız ya da yeni yatırım seçenekleri arayışı içerisinde iseniz, sizlere güncel yatırım fırsatı için Binance üyelik seçeneğini tavsiye edebiliriz. Binance firması, Çin kaynaklı bir coin borsasıdır.  Son dönemlerde daha sık hakkında konuşulsa da aslında Binance, 2017 yılında değeri artışa geçen coin taleplerine yetişebilmek için oluşturulmuş bir borsa firmasıdır.

Özellikle Binance üyelikler için de 2018 yılında atağa geçildiğini söyleyebiliriz. Binance altyapısını, coin borsasının yükselişinden ve taleplerinin artışından çok daha önceden oluşturduğu için sağlam temeller üzerinde oluşturmuştur. Bu nedenle alanına hakim ve borsanın gidişatını güncel bir şekilde takip eden bir firma olarak sektörün lideri konumundadır. Binance üyelik sayesinde hem birikiminizi güvenilir alım-satım işlemlerine dâhil edebilir hem de pek çok avantajından yararlanabilirsiniz.

2021 Binance En Yüksek Referans Kodu

Binance’e https://www.binance.com/tr/register?ref=C15HJGN1 bu bağlantıdan üye olarak yapacağınız tüm alım-satım işlemlerinde %20 daha az komisyon ödeyin.

Eğer Binance üyeliği açmak için mobil uygulama kullanıyorsanız isteğe bağlı referans kimliği alanına C15HJGN1 bu kodu yazarak Binance %20 referans kodu indiriminden faydalanabilirsiniz.

Binance Üyelik İle Kazanılan Avantajlar

 • Her geçen gün üye sayısı artan Binance firması, güvenliliğini ispatlamış ve temeli Çin’de atılmış olsa da günümüzde Singapur, Malta, Amerika ve Avrupa’da ofisleri bulunmaktadır. Geniş çalışma alanları ve bir dünya markası olması ile Binance üyelik sayesinde global bir oluşma dahil olabilirsiniz.
 • Güvenilirliği sadece dünya markası olması ile sınırlı değildir. Coin borsasında lider durumunda ve yaklaşık 107 milyon üyesi ile sektörde en çok tercih edilir olması da Binance üyelik güvenirliliğini kanıtlamaktadır.
 • Binance üyeliği sadece coin yatırımları oluşturmaz aynı zamanda da birçok alt coin işlemlerine de erişebilme imkânı sağlar.
 • Pek çok üye ile iletişime geçerek coin yatırımlarınızı Binance üyelik aracılığı ile takas edebilirsiniz. Özellikle takas ekranında yer alan fiyatlardan alıcı ve satıcıları da inceleyebilirsiniz.
 • Dünya markası olduğu için işlem hızı oldukça yüksektir, bu nedenle tüm borsa işlemlerinizi gerçekleştirmek birkaç saniyedir.
 • Binance üyelik için ofis çalışanları titiz seçimler yaparak altcoin listelemektedirler. Bu durumda da oluşabilinecek herhangi bir dolandırıcılığa karşı güvenlik önlemi alınmış olur.
 • Hatta Binance sektöre atıldığı ilk dönemlerinde yaşadığı olumsuz güvenlik durumlarında Binance üyelik sahiplerinin zararını cepten ödeyerek üyelerini zor durumda bırakmamıştır.

Binance Üyelik Oluşturmak

 • Binance üyelik oluşturmak için ilk olarak, Binance web sitesine girerek sağ üst köşede yer alan ‘Kayıt Ol’ butonu seçilmelidir.
 • Ardından kayıt için gerekli olan bilgileri (e-posta, şifre, ad soyadı gibi ) girerek ve kullanım koşulları dikkatlice incelenerek ‘Kayıt Ol’ kutucuğu işaretlenmelidir.
 • Karşınıza çıkan kimlik bilgisi (Uyruk seçimi)seçeneğinden doğru olanı seçiniz.
 • Güvenlik amacıyla e-posta adresinize gelen doğrulama kodunu Binance web sitesinde belirtilen alana girerek Binance üyeliğinizi tamamlayınız.
 • Tüm işlemler tamamladıktan sonra Binance üyelik sayfanıza yönlendirileceksiniz. Tam güvenliği sağlamak amacıyla, Google ya da SMS üzerinden yapılan etkileşimle Binance üyelik güvenliğinizi de gerçekleştirmelisiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu