Binance Ekşi Sözlük %20 Referans Kodu

Bu içerik Binance %20 referans kodu araması yapan Ekşi Sözlük üyeleri için hazırlanmıştır.

Kutsal bilgi kaynağı Ekşi Sözlük’te uzun süredir sol frame’de Türkiye’nin en popüler kripto para borsası Binance’i görmekteyiz. Birçok konuda olduğu gibi ziyaretçiler Binance borsası hakkında bilinmesi gerekenleri Ekşi Sözlük üyelerinin deneyimleriyle öğrenmekte.

Alexa sıralamasına göre ülkemizin en fazla tıklanan ilk 10 sitesi arasında bulunan Ekşi’de Binance başlığı altında birçok kullanıcı referans linkini paylaşmaktaydı. Ancak bu durum borsa hakkında bilgi alışverişini kısıtladığı için yönetim tarafından referans linki paylaşımı yasaklandı.

Bu yazımızda Binance ekşi referans kodu arayanlar için en yüksek komisyon indirimi sağlayan %20 referans kodunu paylaşacağız.

Binance, satış ortaklığı (affiliate) programı kapsamında finans sektörüne dair web sitesi veya yüksek takipçisi bulunan sosyal medya hesapları bulunan kullanıcılara daha fazla komisyon indirimi sağlayan kod paylaşımına olanak tanımıştır. Kripto Maymunu da affiliate programına Binance tarafından dahil edilmiştir.

Binance Referans Kodu Girişinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

1- Değerli arkadaşlar, birçok mecrada paylaşılan referans kodları veya linkleri %0 komisyon indirimi de sağlayabilir. Bu yüzden mutlaka referans linkine tıkladığınızda “Referans Kimliği (isteğe bağlı)” yazısının hemen altındaki “Komisyon indirimi oranınız 20%” uyarısını görmelisiniz.

Aşağıdaki görselde gördüğünüz üzere C15HJGN1 referans kodu sizlere en yüksek komisyon indirimi olan %20 komisyon indirimi sağlamaktadır.

2- Binance’de üyelik sonrasında referans kodu girilecek bir yer bulunmamaktadır. Yani Binance üyeliği sonrasında referans kodu ekleyemiyorsunuz ya da var olan referans kodunu değiştiremiyorsunuz.

3- Referans kodu ile üye olduktan sonra her coin alım satım işlemi sonrasında anlık olarak spot cüzdanınıza komisyon indirimi iade edilmektedir.

  • Binance mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra ana menü → referans → sizinle paylaşılan komisyonlar bağlantılarına tıklayarak kazandığınız komisyon indirimlerini görebilirsiniz. Kazanılan komisyon indirimleri spot cüzdanınıza otomatik olarak eklenir.

4- Binance hesabı oluşturup para yatırdıktan sonra ilk iş olarak 10 USDT değerinde BNB coin almanızı tavsiye ediyorum. Cüzdanınızda BNB coin bulundurursanız referans koduna ek olarak %25 daha az komisyon ödeme imkanına sahip olursunuz. 10 USDT altında işlem yapılmıyor, bu yüzden en az 10 USDT ($) değerinde BNB almalısınız.

Binance’den banka hesabınıza en az komisyonla para çekme başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu